Drobiazgowe przygotowanie konferencji jest nie lada wyzwaniem. Wiele konwencjonalnych rozwiązań i propozycji mogą zniechęcić uczestników i sprawić, że twoje spotkanie okaże się zwykłym niewypałem. Warto więc zaufać kobiecej intuicji! Nie od dziś wiadomo, że płeć piękna wykazuje się ogromnym zmysłem organizacyjnym i wielką pomysłowością. Konferencja w SPA? Świetny wybór.

Przepis na konferencyjny sukces z kobiecego punktu widzenia opiera się przede wszystkim na świetnej organizacji i dużej kreatywności. Ważne jest, aby uwzględnić preferencje uczestników, szczególnie jeśli na spotkanie zaproszone będą kobiety. Warto wykazać się odwagą i zorganizować konferencję w miejscu, gdzie poza biznesowymi spotkaniami i wykładami, każdy będzie mógł przez chwilę zakosztować błogiego relaksu.

Podstawowe przygotowania

Pamiętaj, że przy planowaniu konferencji należy wziąć pod uwagę kilka podstawowych zasad. Najważniejsze jest miejsce, które pomieści planowaną liczbę gości oraz to, co ma do zaoferowania. Godziny nużących prelekcji wymagają przerw, podczas których wszyscy nabiorą chęci na dalsze uczestnictwo. Warto więc zadbać o odpowiedni catering, który zapewni pyszną kawę i domowe wypieki. Podczas delektowania się takimi smakołykami łatwiej nawiązać nowe kontakty biznesowe. Punktem kulminacyjnym organizowanej konferencji będzie wieczorna kolacja lub impreza integracyjna. Ważne jest, aby okazały się dobrą zabawą a nie przykrym obowiązkiem. Pamiętaj, że taka podsumowująca impreza jest wisienką na twoim konferencyjnym torcie. Ponadto jest to świetna okazja do wzmocnienia biznesowych znajomości.

Kobiece atrakcje

Wybór SPA na miejsce twojej konferencji jest naprawdę świetnym pomysłem, szczególnie jeśli większość uczestników to kobiety. Każda zapracowana przedstawicielka płci pięknej doceni możliwość zrelaksowania się po godzinach szkoleń, wykładów i rozmów. Pielęgnacyjne zabiegi i masaże zachęcą wszystkie panie do aktywnego uczestnictwa w tak przygotowanej konferencji i na pewno jeszcze długo będą o niej opowiadać. W końcu kto nie lubi być rozpieszczany? Nawet mężczyźni docenią takie atrakcje, szczególnie jeśli na miejsce spotkania wybierzemy Primavera Conference & SPA, które dostosowane jest do wymagań obu płci. Znajdziesz tu wszystko, czego potrzebujesz – miejsce na profesjonalizm i aktywny udział w rozmowach oraz przestrzeń na rekreację. Obiekt zapewnia siedem sali bankietowo-konferencyjnych, centrum SPA & Wellness z czternastoma gabinetami wykonującymi ponad sto zabiegów. Dodatkowo uczestnicy będą mogli spędzić czas w Parku Wodnym z trzema basenami, jacuzzi i Światem Saun. Wieczorami wszyscy będą mogli odprężyć się i porozmawiać przy wspólnym grillu czy ognisku z kubeczkiem grzanego wina w ręku, słuchając muzyki na świeżym powietrzu. Zakwaterowanie utrzymane jest na najwyższym poziomie. Przytulne pokoje, pyszne posiłki i atmosferyczna kawiarnia pozwolą wszystkim uczestnikom czuć się komfortowo i wygodnie. Konferencja zorganizowana w takim obiekcie i oferująca takie atrakcje, na pewno przejdzie do historii. 

Categories:

Tags:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *