Szukasz nietypowego sposobu na promocję swojej firmy. Marzysz o wyjątkowych ujęciach z uroczystości? Niezbędna jest Ci dobrze wykonana dokumentacja inwestycji budowlanej? We wszystkich tych sytuacjach nieoceniony będzie dron.

Drony, czyli bezzałogowe statki powietrzne początkowo były wykorzystywane jako nowoczesna technologia wojskowa. Dziś jednak cywilne drony stały się niezwykle popularne. Nie tylko jako urządzenia dla miłośników zdalnie sterowanych sprzętów. Wykorzystywane są też szeroko do filmowania i fotografowania.

Wyjątkowe zdjęcia i filmy z uroczystości

Sesja ślubna, komunijna, rodzinna? Jeśli marzysz o niezwykłych kadrach, rozważ skorzystanie z drona. Filmowanie i fotografowanie z powietrza dają wyjątkową perspektywę, zupełnie odmienną od tej, którą pokazuje klasyczna fotografia. Dron w Radomiu pozwala m.in. na nakręcenie scen zbiorowych, takich jak tłum gości tłoczących się wokół pary młodej wychodzącej z kościoła lub urzędu. Jeśli planowane jest np. popularne wypuszczanie gołębi czy motyli lub puszczanie baniek mydlanych, to właśnie dron pozwoli pokazać tę scenę najlepiej. Oczywiście filmu kręcone dronem poddawane są montażowi i obróbce, istnieje więc możliwość dodania muzyki, napisów czy efektów specjalnych.

Nieruchomości z innej perspektywy

Filmowanie dronem daje też możliwość pokazania w ciekawy sposób nieruchomości. Czy to całe osiedle, czy pojedynczy dom, ujęcia z drona będą niebanalne i pozwolą przyciągnąć uwagę potencjalnych klientów. Szczególnie w przypadku większych inwestycji jest to ważne, bo kupujący są zaineresowani nie tylko samym mieszkaniem, ale też tym, jak wygląda okolica – czy jest dużo zieleni, jakie są odległości między domami, czy przestrzeń jest zadbana i zaprojektowana tak, by przemieszczanie się było komfortowe. Zdecydowanie łatwiej jest to pokazać z lotu ptaka. Dron w Radomiu i okolicach pozwoli developerom i agencjom nieruchomości na pełniejsze zaprezentowanie swojej oferty i wyróżnienie się na tle konkurencji.

Event pokazany z rozmachem

Dron jest też idealnym rozwiązaniem do dokumentowania imprez masowych. Koncerty, eventy plenerowe, festiwale i wydarzenia sportowe pokazane na ujęciach z powietrza zyskują zupełnie inny wymiar. Film z drona pozwala na stworzenie reportażu, a także filmów, które mogą być wykorzystane w celach promocyjnych. Podczas dużych imprez masowych drony mogą też odegrać ważną rolę w monitorowaniu wydarzenia w celu zapewnienia uczestnikom bezpieczeństwa.

Wypromuj swoją okolicę z dronem

Miasta, województwa, regiony – dziś nie tylko przedsiębiorstwa muszą dbać o promocję i budowę silnej marki. W promocji regionu nieoceniony będzie film z drona. Nagrania z powietrza pozwolą na pokazanie tego, czego na co dzień nie widzimy. Zupełnie inna perspektywa nie tylko przyciągnie nowych zainteresowanych, ale też zaintryguje mieszkańców, pokazując im ich okolicę w zupełnie inny sposób. Dzięki połączeniu ujęć z klasycznej kamery, raz tych z drona można stworzyć dynamiczny film pokazujące atrakcje turystyczne i walory przyrodnicze regionu. Tło muzyczne, napisy i zaawansowana postprodukcja pozwalają na uzyskanie produktu na najwyższym poziomie.

Reklama i film inne niż wszystkie

Filmowanie z drona ma też szerokie zastosowanie w reklamie, zarówno telewizyjnej, jak i przeznaczonej na potrzeb Internetu. Bardzo chętnie po ujęcia z drona sięgają np. właściciele hoteli, sal weselnych czy ośrodków wypoczynkowych – pokazanie całości z lotu ptaka podkreśla wielkość obiektu i jego kompleksową aranżację. Filmowanie z powietrza jest też często wykorzystywane w teledyskach, bo pozwala urozmaicić perspektywę, a także pokazać z rozmachem sceny zbiorowe na przykład imponujący układ taneczny wykonywany przez dziesiątki tancerzy: filmowanie z innej perspektywy nie dałoby takiego efektu, jak pokazanie tego przy użyciu drona. Nietuzinkowe kadry dodają dynamiki i sprawiają, że materiał przyciąga wzrok odbiorcy, co w dobie setek promocji konkurujących każdego dnia o uwagę klientów jest nie do przecenienia.

Categories:

Tags:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *